Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Domek na odludziu - zakwaterowanie w nagłych wypadkach
 99 % (121 opinie)
Dodaj do ulubionych

przetłumaczone maszynowo przedstawienie oryginału
Habitat 1 | Habitat 2

38.42 €

5.77 €

1.92 €
Przeżyj niewiarygodny romans w drewnianej chacie, na absolutnym odludziu, a jeśli zostawisz telefon komórkowy w samochodzie, doświadczysz czegoś, czego nie doświadczyłeś od dawna, a może nawet nigdy... Domek może pomieścić od 3 do 10 osób. Można też, po wcześniejszym uzgodnieniu, w więcej osób, w zależności od tego, jak bardzo chcecie się razem przytulić :-).Domek można ogrzewać i gotować na kuchence. Niecałe 100 m poniżej domku znajduje się strumień (w lecie czasami wysycha), w którym można umyć naczynia i wykąpać się... Wodę tę można przynieść do kabiny, aby umyć ręce itp. Wodę pitną można uzupełnić w naszym domu, mieszkamy niedaleko, około 700 m. Zdecydowanie nie oczekuj białego łóżka z kołdrą, bieżącej wody, elektryczności, darmowego wifi ani spłukiwanej toalety. Zabierz ze sobą sprzęt, tak jak w warunkach naturalnych. Między innymi śpiwór, własny koc pod spodem, dużo świec, ewentualnie garnek do gotowania, 6 baterii do ołówka, latarka czołowa, a dla tych, którzy nie mogą się obejść bez, podpałka (Pepo).
podstawowe informacje
Wolny dostęp do posesji. Co to znaczy?
Rezerwacja zostaje potwierdzona od razu po zapłaceniu. Co to znaczy?
Na posesji jest miejsce dla 1 rezerwacji. Co to znaczy?
Dokładny adres, współrzędne i wskazówki dojazdu dostaniesz po zarezerwowaniu terminu. Dlaczego?
Kontakt do właściciela dostaniesz po zarezerwowaniu terminu. Dlaczego?
Minimalna długość dzierżawy gruntów to 2 dny
Umiarkowanie surowe warunki anulowania Co to znaczy?
wyposażenie
toaleta - Kadibudka, ok. 300 m w dół. Jest to przyjemny spacer. Zwłaszcza w nocy :).
woda pitna - W domu właściciela istnieje możliwość uzupełnienia wody pitnej. Na samej stronie nie ma bezpośredniego źródła.
prąd - W domu właściciela istnieje możliwość doładowania np. telefonów. W samym obiekcie nie ma bezpośredniego źródła.
miejsce na ognisko
żeglowność
Teren jest żeglowny nawet zimą / śniegiem
Teren jest łatwo dostępny nawet przy złej pogodzie

Niestety, ze względu na ochronę okolicznej roślinności, nie ma możliwości dojazdu samochodem bezpośrednio na miejsce. Zaparkować można około 180 m od chaty z bali, za tamą stawu. Prosimy o uszanowanie tego faktu. DziękujęZimą, gdy jest pokrywa śnieżna, a także w przypadku błota, zalecam najpierw przejść się po podjeździe, aby samemu ocenić, co Ty i Twój samochód możecie wytrzymać... :-)

aktywności
jazda na rowerze
wędkarstwo
wspinaczka
sporty wodne
turystyka piesza
konie
regulamin

Proszę zabrać wszystkie odpady, nie robić zbędnego hałasu, itp..., wiesz o tym.Umów się na przekazanie kluczy dzwoniąc pod wyżej podany numer.Uwaga - znajdujesz się na terenie chronionym, gdzie rozpalanie ognisk jest prawnie zabronione. Właściciel nie ma nic przeciwko temu, ale to nie zmienia sprawy. W związku z tym za rozpalenie ogniska na wolnym powietrzu ponosi się własne (teoretyczne) ryzyko otrzymania mandatu. Do tej pory tak się nie stało :-).Prosimy o używanie drewna na ognisko z okolicznych wsi, jest go pod dostatkiem. Prosimy nie używać drewna pod zadaszeniem, które jest przeznaczone do pieca w domku. Osoby, które nie potrafią po sobie posprzątać (jak to zrobić, można znaleźć w Internecie), lepiej niech nie rozpalają ognia. Wskazówka: czysty popiół (schłodzony!!!), bez śmieci, można swobodnie rozsypać łopatą, na przykład na łące. Prosimy nie układać ich w stosy, lecz rozsypać na łące. Temat toalety: jeśli ktoś woli iść na łono natury niż do szańca, ok, ale zawsze zakopuje osobiste skarby, a zwłaszcza zużyte papiery. Dziękuję za to. Komu znajdę w pobliżu podarte tyłki lub papiery rodowe, zbieram je i wysyłam w paczce na adres sprawcy. Wymówka "to już kiedyś było" nie ma racji bytu, ponieważ po każdej ekipie sprawdzam okolicę :-).

Przyjazd najwcześniej: 13:00
Wyjazd najpóźniej: 12:00
Mogę przyjechać o dowolnej porze?

zwierzęta domowe są akceptowane zasady pobytu z psami
rozpalanie ognia jest dozwolone
Przy rozpalaniu ognia zachowaj szczególną ostrożność, z powodu suszy wzrosło ryzyko pożarów! Korzystaj w tym celu jedynie z miejsc do tego przeznaczonych i nie przechowuj w zasięgu ognia materiałów łatwopalnych. Nie rozpalaj ognia w czasie wietrznej pogody. Zapytaj właściciela czy w regionie nie został wprowadzony tymczasowy zakaz rozpalania ognia.
własny grill jest dozwolony
imprezy i głośne zachowane są zabronione więcej informacji
płatność gotówką i poza systemem rezerwacji Bezkemp nie jest możliwa więcej informacji
Osobiście odwiedzone przez zespół Bezkempu.cz. Nasz komentarz:

Wyjechać z dala od cywilizacji. Gdzieś, gdzie nie ma wody ani prądu. Gdzieś, gdzie nie można dojechać nawet samochodem. Gdzie nikt cię nie znajdzie, jeśli nie chcesz. Gdzieś, gdzie jest najlepiej na świecie.

lokalizacja
zdjęcia
Opinie od odwiedzających
9.9 - 11.9.2022 Peter říká:
Perfektní
17.8 - 20.8.2022 Michal říká:
Odlehlá oáza klidu v dnešní neklidné době.
1.8 - 6.8.2022 Jiří říká:
Super klídek pro nenáročné.
6.7 - 8.7.2022 Daniela říká:
Majitelé srubu skutečně nabízejí, co slibují. Je to místo obklopené krásnou přírodou, kde si člověk uvědomí, jaké vymoženosti mají lidé dnes běžně k dispozici. Současně nabízí bezpečné místo se střechou nad hlavou a možností zatopit si dřevem. Pobyt ve srubu byl rozhodně pro děti zážitkem, který si budou pamatovat. Majitel reagoval pohotově a ochotně a obratem vyřešil i problém s vosím hnízdem. Pobyt určitě doporučujeme.
2.7 - 6.7.2022 Pavla říká:
Třetí pobyt ve srubu a opět bez výhrad. Dostanete, co slibuje reklama, a v tomto období navíc i borůvky a maliny. Více v komentáři z 13.6 - 18.6.2021

Jen žádost na návštěvníky. Než ve srubu (nebo kdekoliv jinde) ostatním necháte svoje zbytky potravin, zastavte se a zamyslete se. Použili byste vy danou potravinu, v daném stavu otevřenosti, aniž byste věděli, jak byla uchovávána, jakým teplotami a teplotními skoky prošla nebo jak dlouho už tu leží? Protože pokud ne, nenecháváte ostatním pomoc. Necháváte jim odpad.
Moja podroż
Nocuję w: (Co powinienem wybrać w moim przypadku?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Liczba osób:
-
+
1
powyżej 12 lat
-
+
0
4-12 lat
-
+
0
0-3 lat


zasady pobytu z psami

więcej informacji

Termin:
Przyjazd - Wyjazd


Wybierz termin i rodzaj noclegu
Přenocování
Servisní poplatek
Łącznie
Chcę jechać!
Chcę zapytać!

gwarancja zwrotu pieniędzy & zadowolenia