Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zapomniane podgórze Jesioników z czystym powietrzem nad stawem
 99 % (143 opinie)
Dodaj do ulubionych

przetłumaczone maszynowo przedstawienie oryginału

9.62 €

9.62 €

5.38 €

5.38 €

3.08 €
Oferujemy camping / camping z przyczepami kempingowymi na naszym bliskim naturze terenie sportowo-rekreacyjnym. Teren jest wykorzystywany do hodowli ryb w stawie, relaksu ciała i umysłu, a historycznie do gry w golfa. Część terenu wokół stawu, tama stawu, podłużna część wokół dojrzałych topoli i drzew owocowych oraz teren recepcji nadają się do biwakowania. Jest tu mnóstwo miejsca do uprawiania sportu, można nawet popływać w miejscowym stawie. Wędkowanie można uzgodnić bezpośrednio z właścicielem. Dostępne toalety. W recepcji z tarasem można urządzić grilla i posiedzieć wieczorem. Cała okolica jest bardzo spokojna i cicha, a wokół roztacza się przyroda. Dla Bezkemparów przeznaczyliśmy 3 hektary ziemi, aby mogli cieszyć się prywatnością i spokojem. Kąpiel w miejscowym stawie lub miejskim basenie w odległości około 500 m (10 minut spacerem). Nowo wyremontowany basen w Krnovie (12 km).
podstawowe informacje
Wolny dostęp do posesji. Co to znaczy?
Właściciel musi potwierdzić rezerwację Co to znaczy?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 10 minut.
Na posesji jest miejsce dla 6 samodzielnych rezerwacji. Co to znaczy?
Dokładny adres, współrzędne i wskazówki dojazdu dostaniesz po zarezerwowaniu terminu. Dlaczego?
Kontakt do właściciela dostaniesz po zarezerwowaniu terminu. Dlaczego?
Obroty

Zniżki na pobyty kilkudniowe:

3 - 4 noce: 5%

5 - 9 noce: 10%

10 i więcej nocy: 20%

wyposażenie
toaleta - Dostępna klasyczna toaleta ze spłuczką.
woda pitna - Woda pitna w recepcji i na wszystkich stacjach. Klasycznie z kranu, ewentualnie za pomocą węża ogrodowego.
prąd - Teren jest zelektryfikowany i posiada przyłącza we wszystkich miejscach. Podłączenia można wykonać za pomocą klasycznego przedłużacza (230V), posiadamy również podłączenia do przyczep kempingowych
prysznic / umywalnia - Umywalnia w obrębie toalet (bieżąca woda pitna, toaleta spłukiwana, umywalka z bieżącą ciepłą wodą). Prysznic solarny dostępny do wypożyczenia na miejscu.
stół piknikowy
grill
miejsce na ognisko
Wifi
Wylewanie nieczystości
Szara woda (prysznic, mycie) - W recepcji używamy ekologicznych detergentów, więc można tu wszystko wyprać. W przypadku korzystania z ekologicznych detergentów można uzgodnić z właścicielem, że będzie on wylewał szarą wodę.
Chemiczne WC - W naszym regionie nie jest to możliwe. Większa stacja benzynowa MOL znajduje się około 800 m od placu budowy (przy wjeździe do miasta).
żeglowność
Teren jest żeglowny nawet zimą / śniegiem
Teren jest łatwo dostępny nawet przy złej pogodzie

Droga jest utwardzona aż do wjazdu na teren ośrodka. Do miejsca na zaporze prowadzi droga panelowa. W innych miejscach na terenie ośrodka mogą wystąpić problemy z wodą, ale można temu zaradzić, umieszczając przyczepę kempingową na utwardzonej powierzchni parkingu przy recepcji, a nie bezpośrednio na terenach trawiastych.

Dostęp do ograniczeń ruchu drogowego

5 m

aktywności
jazda na rowerze

Ścieżki rowerowe w okolicy (w kierunku Pradziada, Osoblažska, Krnovska, ale także Polski)

wędkarstwo

Staw z karpiami bezpośrednio na działce.

sporty zimowe

Obszar Jesioników, więc wszystko w pobliżu od 10 km.

sporty wodne

Po ulewnych deszczach jest dużo wody, więc w miejscowym stawie mogą pływać odważni. Dla pozostałych osób basen miejski znajduje się w odległości około 500 m (10 minut spacerem). Nowo zrekonstruowany basen w Krnovie (12 km)

atrakcje dla dzieci

Duża działka do dowolnych działań na terenie szkoły (bieganie, gra w piłkę, wspinaczka na drzewa, pływanie w stawie, wrzucanie kamieni do wody, wszystko, co kreatywne)

turystyka piesza

Trasa piesza (ok. 30 km) ze ścieżką dydaktyczną dla dzieci i zwiedzaniem. Zamek Linhart ok. 5 km, ruiny zamku Burkvíz 3 km, inne zabytki w okolicy ok. 10 - 15 km.

jazda na łyżwach

Ścieżki rowerowe w pobliżu lub drogi gminne.

konie

We wsi, w odległości ok. 800 m, znajduje się klub jeździecki.

Inne zajęcia

Przejażdżka unikatową historyczną kolejką wąskotorową na trasie Třemešná-Osoblaha. Muzeum Safari, korty tenisowe i boisko wielofunkcyjne w okolicy (500 m). Wellness we wsi Holčovice (hotel Zlatá Opavice), gospodarstwo ekologiczne Heřmanovice. Idealna okazja, aby powspominać i pokazać dzieciom, jak to było w czasach realnego socjalizmu. W centrum miasta znajduje się żywy socjalistyczny skansen z oryginalnymi budynkami i szyldami "Dom Kultury", "Dom Usług", "Centrum Handlowe". Po spacerze po placu i przyległym centrum można się cofnąć w czasie, gdy codziennemu życiu towarzyszyła pozbawiona smaku architektura socrealizmu, lokalnie rozpowszechniana propaganda i niezdolność do odbierania bodźców ze świata zewnętrznego.

regulamin

Po uzgodnieniu można palić ogniska w wyznaczonych miejscach, ale wolimy korzystać z grilla przy recepcji. Spacery ze zwierzętami na terenie sportowym nie stanowią problemu, należy tylko sprzątać po nich odchody. Wskazane jest również poznanie i przestrzeganie zasad Bezkemp dotyczących utrzymania porządku, bezpieczeństwa i spokoju na terenie obiektu (w szczególności prosimy o wynoszenie wyprodukowanych śmieci - w kilku miejscach w mieście znajdują się pojemniki na posegregowane odpady).

Przyjazd najwcześniej: 10:00
Wyjazd najpóźniej: 12:00
Mogę przyjechać o dowolnej porze?

zwierzęta domowe są akceptowane zasady pobytu z psami
rozpalanie ognia jest dozwolone
Przy rozpalaniu ognia zachowaj szczególną ostrożność, z powodu suszy wzrosło ryzyko pożarów! Korzystaj w tym celu jedynie z miejsc do tego przeznaczonych i nie przechowuj w zasięgu ognia materiałów łatwopalnych. Nie rozpalaj ognia w czasie wietrznej pogody. Zapytaj właściciela czy w regionie nie został wprowadzony tymczasowy zakaz rozpalania ognia.
własny grill jest dozwolony
imprezy i głośne zachowane są zabronione więcej informacji
płatność gotówką i poza systemem rezerwacji Bezkemp nie jest możliwa więcej informacji
lokalizacja
zdjęcia
Opinie od odwiedzających
Goście mówią o działce:
Dla rodzin
Wygodny
Magiczny camping
16.9 - 18.9.2022 Lukáš říká:
Krásná lokalita, luxusní zázemí s posezením, barem, splachovacím wc. Perfektní příjezd na pozemek, blízko silnice (někomu může vadit hluk, jedná se o hlavní silnici). Samotné místa pro kempovaní/karavany dostatečně prostorné, s dostatkem soukromí i při plné obsazenosti. Každé s přípojkou vody, elektřiny, ohniště...perfektně rovné a posečené. Bývalé golfové hřiště na okraji městečka. Doporučuji, určitě přijedeme i když bude tepleji, ale i při 4°C je to ve stanu fajn :) doporučuji gumáky, po ránu VELKÁ rosa.
22.9 - 25.9.2022 Lukáš říká:
Nádherný pozemek, klidné místo, skvělý majitel, který se vším poradí.
2.9 - 4.9.2022 Roman říká:
Super místo, super zázemí, super majitel. Určitě se vrátíme. Díky moc 🤩
2.9 - 4.9.2022 Petra říká:
Byl to náš první Bezkempu pobyt a vybrali jsme skvěle. Vše avizované je k dispozici-elektřina,voda, posezení i dostupné wc. Vše čisté. Pozemek je posekaný, čistý a pro kempovaní komfortní. Zajímavá lokalita. Doporučuji!
25.8 - 27.8.2022 Jan říká:
Krásné a klidné prostředí.
Moja podroż
Nocuję w: (Co powinienem wybrać w moim przypadku?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Liczba osób:
-
+
1
powyżej 12 lat
-
+
0
4-12 lat
-
+
0
0-3 lat


(+ 1.92 €/noc) zasady pobytu z psami

więcej informacji

Termin:
Przyjazd - Wyjazd


Wybierz termin i rodzaj noclegu
Přenocování
Servisní poplatek
Łącznie
Chcę jechać!
Chcę zapytać!

gwarancja zwrotu pieniędzy & zadowolenia