Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jak to działa

Wnosimy do obozowania „na dziko” prostotę i komfort nowoczesnej usługi internetowej i mobilnej. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Ci przedstawić system do rezerwacji bezKempu. Podróżowanie z namiotem lub kamperem jest teraz o wiele łatwiejsze. Z obsługą i zamawianiem da sobie radę zarówno małe dziecko, jak i stuletni dziadek :-)

+

Znajdź odpowiednie miejsce dla swoich podróży i przeżyć

MAPA: Na stronie głównej znajduje się przejrzysta mapa, z której możemy wybrać interesującą nas lokalizację. Jeżeli korzystasz z telefonu komórkowego, użyj dwóch palców aby przybliżyć mapę.

GDZIE POŁOŻYĆ GŁOWĘ: Tutaj lokalizację można wybrać z listy miejsc. W celu szybszego odnalezienia odpowiedniego miejsca, można skorzystać z opcji filtra (na przykład kamper, namiot, woda, WC).

Zapoznaj się dokładnie z wybranym miejscem na nocleg

W szczegółach miejsca znajdziesz ważne informacje wypełnione przez właściciela.
Zwróć szczególną uwagę na odpowiedniość miejsca (namiot, kamper, przyczepa kempingowa). Zostało to przejrzyście oznaczone za pomocą ikonek.
Jest tu również szczegółowy opis miejsca, jego wyposażenia, dostępnych w okolicy atrakcji oraz pozostałe istotne informacje.

Cena i planowanie: Wybierz typ (namiot, kamper, przyczepa)
Wybierz liczbę osób i przede wszystkim termin. Jeżeli da się wybrać termin, to znaczy że jest on wolny i można go od razu rezerwować. Cena pojawi się od razu.
Po kliknięciu na przycisk Chcę jechać! przechodzisz do prostej rezerwacji swojej podróży.
Jeżeli potrzebujesz wcześniej o coś zapytać, kliknij na przycisk Mam pytanie
(jednak nie zawsze właściciel odpowie od razu w e-mailu).

Rezerwacja pełna korzyści

Aby to wszystko mogło działać, konieczna jest szybka i prosta rezerwacja Twojego miejsca. Nie bój się jednak, to nie jest tak rygorystyczne jak w hotelu, ani tak chaotyczne i niepewne, jak na niektórych kempingach.

Rezerwacje BezKempu:

  • Pewność, że miejsce dla Ciebie będzie wolne – minimalna anulacja w porównaniu z konwencjonalnymi systemami rezerwacji (więcej informacji o anulacji)
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy i zakochania więcej informacji w zakładce Sercowe)
  • Wygoda (jednym kliknięciem płacisz kartą i nie musisz już zajmować się kwestiami zaksięgowania)
  • Spokojny sen (właściciel i ty już nie musicie się niczym zajmować i możesz w spokoju cieszyć się swoim pobytem)

W rezerwacji podaj numer rejestracyjny swojego auta (w przypadku namiotu i braku auta, nie jest to konieczne) i kliknij przycisk REZERWUJ (jeżeli je jesteś zarejestrowany, potrzebujemy jeszcze od Ciebie paru danych, żeby w ogóle móc Twoją rezerwację obsłużyć)
Do dokończenia rezerwacji brakuje już tylko jednego, niestety niezbyt przyjemnego kroku – płatności :-)
Do przeprowadzenia płatności kartą korzystamy z bramek płatniczych.
Płatność jest dokonywana za pośrednictwem popularnej, bezpiecznej bramki płatniczej GoPay.

I to wszystko. Widzisz więc, jak prosto i przyjemnie to zorganizowaliśmy.
Teraz otrzymasz jeszcze e-mail z instrukcją dojazdu (opis trasy, współrzędne GPS i kontakt do właściciela, w razie, gdybyś zabłądził). Właściciel może napisać lub zadzwonić i uzgodnić czy czegoś nie potrzebujesz (oprócz obchodzenia naszej usługi – za co grozi blokada)

No i czas ruszać w pierwszą podróż.