Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jak działa zatwierdzanie rezerwacji?

Dla każdej działki jest podane, czy właściciel musi zatwierdzić rezerwację, czy rezerwacja jest potwierdzona natychmiast po dokonaniu płatności.

Jeśli rezerwacja zostanie zatwierdzona przez właściciela , właściciel musi najpierw potwierdzić każdą rezerwację. Uwaga - właściciel ma do 48 godzin na zatwierdzenie, więc jeśli zarezerwujesz grunt na ostatnią chwilę, właściciel może nie potwierdzić rezerwacji na czas.
W przypadku płatności kartą kwota na Twoim koncie jest blokowana tylko do momentu potwierdzenia przez właściciela, że faktycznie możesz przyjechać w wymaganym terminie (np. musi sprawdzić, czy sam nie będzie potrzebował ziemi). Tylko w przypadku potwierdzenia rezerwacji opłata jest potrącana z Twojego konta i masz pewność, że dotrzesz na ląd w wymaganym terminie. W przypadku odrzucenia kwota na Twoim koncie zostanie odblokowana.
Jeśli płacisz przelewem, możesz poczekać na potwierdzenie przez właściciela pobytu, ale wtedy musisz natychmiast wysłać wpłatę, w przeciwnym razie płatność nie dotrze na czas i pobyt zostanie automatycznie anulowany. Dlatego zalecamy natychmiastowe przesłanie płatności, a jeśli właściciel nie potwierdzi rezerwacji (zdarza się to w mniej niż 5% przypadków), odeślemy Ci pieniądze. Dla lepszej orientacji, obszary wymagające zatwierdzenia wskazują również procent rezerwacji zatwierdzonych przez właściciela (a zatem, jak dobrze ustawiony jest kalendarz i jak prawdopodobne jest zatwierdzenie Twojej rezerwacji), a także ile czasu zwykle zajmuje odpowiedź na Twoją prośba o rezerwację - dzięki czemu możesz lepiej zdecydować, czy należy zarezerwować tę ziemię w ostatniej chwili.

Wręcz przeciwnie, sytuacja jest prostsza, jeśli rezerwacja zostanie potwierdzona natychmiast po dokonaniu płatności . Tutaj od razu masz pewność, że możesz przyjechać na ląd, wystarczy wybrać w kalendarzu wolny termin i dokonać wpłaty.