Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Czy będę sam biwakować na terenie posesji?

Dla każdej działki wskazana jest maksymalna liczba stacji/rezerwacji indywidualnych. Oznacza to, ile namiotów, kamperów i przyczep kempingowych może zmieścić się na działce. Jeśli zarezerwujesz tyle namiotów kempingowych, ile wynosi pojemność działki, oznacza to, że w wybranym terminie będziesz sam na działce. I odwrotnie, jeśli powierzchnia działki to np. 4 miejsca i zarezerwujesz 1 namiot i 1 kamper, może się zdarzyć, że ktoś inny zarezerwuje miejsce na ten sam termin co Ty i podzieli się z Tobą działką. Jednak na większości lądów poza dniami wystawionymi na działanie turystów (takie jak wakacje i długie weekendy) jest całkiem prawdopodobne, że faktycznie będziesz sam na lądzie.

Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że będziesz naprawdę sam na terenie posesji i żaden inny podróżnik na terenie posesji nie rozpakuje Twojego namiotu ani nie zaparkuje przyczepy, możesz skorzystać z ekskluzywnej funkcji rezerwacji - wystarczy nacisnąć przycisk "Chcemy być sam na obiekcie” w szczegółach rezerwacji wybierając terminy, w których jeszcze nikogo nie ma i które możesz zarezerwować dla siebie. Ta opcja jest jednak odpłatna i zależy od wielkości i pojemności gruntu - oczywiście im większy grunt chcesz mieć dla siebie, tym większa dopłata. Należy pamiętać, że opłata za anulowanie, która wynosi 50%, jest również wyższa.

Proszę uważnie przeczytać fabułę. Niektóre działki oferują oddzielne schronienie lub przyczepę kempingową, które są trzymane jako osobna oferta. Ci goście mogą nadal być z Tobą na terenie obiektu. Rezerwacje na wyłączność dotyczą tylko kempingów. Ponadto na niektórych działkach (np. w gospodarstwach) mogą przebywać niektórzy goście gospodarstwa itp.