Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jak rozwiązać problem wylewania toalety chemicznej z przyczepy kempingowej?

Każda przyczepa wyposażona jest w toaletę chemiczną. Dzięki temu komfortowi przyczepy są bardzo niezależne i nie potrzebują żadnej toalety na Twojej posesji, przyczyniając się tym samym do utrzymania czystości. Toaleta chemiczna wyposażona jest w tzw. wymienny wkład, który zawiera środki chemiczne, które pomagają rozłożyć zawartość i jednocześnie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. W zależności od intensywności użytkowania, ilości osób i wielkości tego wkładu, częstotliwość konieczności opróżniania tego wkładu zależy. Niektórzy potrzebują 2 dni, inni nawet tygodnia. Taka średnia to około 3 dni. Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów, świetnie, jeśli możesz również pomóc w tej witrynie dla przyczep kempingowych. Najlepiej, jeśli masz tak zwany zlew na działce lub wokół domu. Dobrze, aby zlew miał źródło wody z wężem. I tak można było wypłukać ten wkład wodą po rozlaniu toalety.

Żadna karawana nie odważy się wylać toalety na działce! Zrobi to tylko największa świnia, a nie prawdziwa karawana. Aby jeszcze bardziej wyjaśnić sytuację, teoretycznie możliwe jest w nagłych wypadkach podczas tzw. biwakowania dzikie wylewanie zawartości toalety do wykopanego dołu w ziemi. Przyczepa ma możliwość zastosowania albo niebieskiej chemii, która działa bardzo dobrze, ale surowo zabrania się ich wlewania do przyrody lub do oczyszczalni ścieków itp. przyjaznych naturze. Staramy się zmotywować naszego tzw. stolarza do stosowania zielonej chemii dla bezpieczeństwa, jeśli udają się w nieznane miejsca lub miejsca bez zlewu.

W każdym razie bardzo ważne jest, aby przyczepa kempingowa wiedziała z wyprzedzeniem, co może, a czego nie może być w Twojej toalecie chemicznej. Przekazując mu te informacje, może się do nich wcześniej przygotować.

Tak więc w ustawieniach: Chemiczny roztwór toaletowy określ następujące opcje: