Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jakie są niewiążące pytania od zainteresowanych stron?

Zainteresowani mają możliwość wysłania właścicielom dodatkowych pytań dotyczących terenu. Jeśli jest to tylko kwestia informacji, których brakuje w opisie gruntu, wystarczy, że wyślesz wiadomość z wymaganymi informacjami do zainteresowanego lub możesz tę informację dodać do opisu gruntu. Możesz również stworzyć indywidualną ofertę cenową z niewiążącego zapytania.

Jeśli jednak wnioskodawca zapyta o możliwość korzystania z gruntu lub usług poza normalną ofertą (np. wnioskodawca chce przyjechać w większej liczbie niż pojemność gruntu), masz możliwość dostosowania ceny do wymagań Wnioskodawca. Od Ciebie zależy, czy wyrazisz zgodę na prośbę, czy nie.

Możliwe jest nie tylko podwyższenie ceny, ale również jej obniżenie, np. jeśli gość jest zainteresowany dłuższym wynajmem w korzystniejszej cenie.

Przypominamy, że zgodnie z warunkami handlowymi wszelkie opłaty za dzierżawę gruntu należy dokonywać za pośrednictwem portalu bezkempu.cz, nie ma możliwości uzgodnienia płatności gotówką na miejscu po przyjeździe. Dziękuję za zrozumienie.