Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Czy mogę umówić się bezpośrednio z gościem i w ten sposób uniknąć opłaty za korzystanie z usługi Bezkemp?

Obejście nie popłaca
Sporadycznie podejmowane są próby obejścia naszego serwisu, głównie przez klientów. Na szczęście wy właściciele to porządni i uczciwi ludzie i zgłaszacie nam te próby lub. kierujesz klientów do konieczności skorzystania z naszej platformy do rezerwacji. Doceniamy to. Uważamy, że nasza prowizja nie jest aż tak wysoka, że warto. Dodatkowo komfort całej obsługi, a zwłaszcza marketingu, który zapewniamy wszystkim jest niezastąpiony. Inwestujemy dużo energii, czasu i pieniędzy, aby świadczyć całą usługę i promować Twoją ziemię. Dzięki usłudze Bezkemp będziesz miał (a niektórzy już mają) stały dopływ wysokiej jakości płatnych klientów.

Tutaj musimy podkreślić, że jeśli ustawiłeś odpowiedni tryb współpracy , istnieje możliwość przyjmowania gości poza systemem BezKemp (np. jeśli posiadasz Stellplatz i chcesz zaoferować część pojemności w BezKemp). Nie wolno omijać systemu BezKemp, jeśli gość ewidentnie znalazł Twoją działkę na BezKempie lub nawet najpierw skontaktował się z Tobą z niewiążącym zapytaniem, stwierdzając, że zapłaci na miejscu. W takich przypadkach zawsze konieczne jest skierowanie gości do rezerwacji na BezKempu.cz.

W przypadku obejścia naszego serwisu jesteśmy zmuszeni zablokować konto właściciela (lub gościa) i tym samym uniemożliwić dalsze korzystanie z usług Bezkempa w przyszłości.

Co daje Ci nasza usługa, między innymi: