Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Czy mogę urządzić imprezę na terenie posesji - grill z przyjaciółmi?

Nie, jest to również zapisane w naszej tak zwanej dziesięcinie etycznej – Kodeksie nieostrożności . Rozumiemy, że chcesz spędzić porządny czas i cieszyć się naturą z przyjaciółmi, ale zrozum, że cała usługa bez Kempa jest zbudowana na fundamencie absolutnego szacunku dla spokoju i natury. Wszyscy doskonale wiemy, że nawet spokojna rozmowa kilku przyjaciół może bardzo łatwo przerodzić się w burzliwą i głośną dyskusję (tym bardziej przy pomocy alkoholu), słyszalną daleko i szeroko, bez świadomości zainteresowanych osób. Spokój to podstawowy gen - DNA - bez Kempa. Zależy nam na utrzymaniu jakości obsługi dla wszystkich. Na działce mogą znajdować się również inne osoby bezrolne, które nawet w ciągu dnia chcą poczytać książkę, spać lub w inny sposób odpocząć na łonie natury. A twoja aktywność (nawet jeśli starasz się być taktowny) może im przeszkadzać. Są też sąsiedzi i nawet dla nich wizyta u świętujących wczasowiczów może być denerwująca. Nie spodobałoby ci się też, gdyby twój sąsiad codziennie świętował. Dziękuję za zrozumienie i cieszenie się spokojem i naturą.

Zwolnienie może zostać przyznane w określonych okolicznościach:
1. Z wyprzedzeniem poinformujesz właściciela o zamiarze świętowania, zobacz funkcję Chcę zapytać
2. Właściciel musi się na to zgodzić (ale musi poinformować i mieć zgodę sąsiadów)
3. Grunt wynajmujesz tylko dla siebie (zaznacz w rezerwacji i zapłać) lub indywidualna cena ustalana przez właściciela za pośrednictwem systemu
4. Mimo tej zgody nadal obowiązują jednak inne przepisy Kodeksu Stolarskiego (ochrona przyrody itp.) oraz oczywiście ustawy i rozporządzenia miejscowe.

Spokojne pieczenie Burty na ogniu jest oczywiście w porządku :-)