Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Co oznacza zakaz obchodzenia?

Wierzymy, że większość ludzi jest przyzwoicie i możemy ich z dumą nazywać stolarzami, ale niestety spotykamy też ludzi, którzy za wszelką cenę starają się ominąć nasz system, tylko po to, by zaoszczędzić trochę korony. Ci ludzie szkodzą całej koncepcji naszego serwisu, a także innym przyzwoitym przemytnikom. Trzeba sobie zdać sprawę, że choć nasza opłata za usługę jest bardzo niska, aw niektórych przypadkach wręcz symboliczna, to tylko dzięki tej opłacie możemy obsługiwać i ulepszać tę usługę, która już przyniosła niesamowite wrażenia tysiącom z Państwa. Jeśli więc jest ktoś, kto odmawia zapłaty, to jest to to samo, co kradzież w sklepie. Dlatego surowo karzemy tę działalność. Zabrania się zatem:


Takie zachowanie uniemożliwia obsługę, a jednocześnie szkodzi innym stolarzom, gdyż cała obsługa opiera się na absolutnym spokoju i ograniczonej liczbie załóg na działce. Osoby bez rezerwacji nie mają tam nic do roboty. Dlatego jeśli znajdziemy obejście usługi (mamy na to procedury), będziemy zmuszeni uniemożliwić osobom dalsze korzystanie z tej usługi (tożsamość możemy rozpoznać po kilku danych, w tym numerach telefonów, adresach e-mail, karcie lub numery kont, adresy IP itp.) konto). Jeśli właściciel również zaangażuje się w tę działalność, jego oferta na Bezkempu.cz również zostanie zawieszona lub anulowana.

Dziękuję za zrozumienie. Celem tego tekstu nie jest przestraszenie, po prostu staramy się wskazać, co jest absolutnie niezbędne, aby ta usługa w ogóle działała.