Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jak dobrze przygotować grunt?

Aby Twoi goście czuli się usatysfakcjonowani i aby uniknąć ewentualnych problemów, zalecamy oprócz dobrego opisu terenu i zdjęć również przygotowanie i utrzymanie terenu.

Nawigacja
W aranżacji fabuły dobrze opisz ścieżkę, aby goście się nie zgubili. Jeśli ci się to uda, ustaw dobrze GPS, aby goście mogli do Ciebie podjechać zgodnie z nawigacją. Aby Ci to ułatwić, podczas ustawiania terenu wystarczy, że wybierzesz dokładny punkt na mapie, a GPS zostanie automatycznie przesłany.

Przycinanie gałęzi
Nie zapomnij swojej ziemi lub Dojeżdżam do niego, aby utrzymać przejezdność przyczep kempingowych, samochodów kempingowych. To są różne gałęzie lub inne przeszkody. Należy pamiętać, że taka przyczepa może mieć do 2,5 m szerokości (i trzeba ją gdzieś obrócić), a kampery mogą mieć nawet 3,2 m wysokości (zalecamy przycinanie gałęzi do wysokości 3,5 m).

Płaska powierzchnia
Przyczepy kempingowe wolą stawiać przyczepę kempingową na płaskiej powierzchni. Więc jeśli masz możliwość stworzenia tego obszaru na swojej ziemi, będzie świetnie.

Przejezdność
Zmiana pogody może skomplikować sytuację w dniu przyjazdu i wyjazdu. Zalecamy szorstkowanie miejsc, w których porusza się przyczepa, np. żwirem lub innym materiałem. Zwróć także uwagę na różne wypady, wyboje itp.

Koszenie trawy
Jeśli wiesz, że goście przyjdą do Ciebie, proszę o zachowanie miejsca lub. część miejsc z skoszoną trawą. W ten sposób zalecamy robienie zdjęć terenu.

Świadomość
Poinformuj również gości o innych ważnych dla nich informacjach. Tam, gdzie mogą na przykład nabrać wodę, wylać tzw. szarą wodę lub zawartość toalety, gdzie wywożą śmieci. Jeśli masz takie opcje w swoim obiekcie, goście będą jeszcze szczęśliwsi i możesz naliczyć wyższe ceny.