Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Czym jest (nie)wyłączna ziemia?

Główną ideą Bezkempa jest możliwość ucieczki od zgiełku gdzieś w ciszy. Dlatego większość działek ma ścisły limit maksymalnej liczby gości, którzy mogą przebywać na działce w celu utrzymania tego spokoju. Na wielu działkach będziesz nawet sam. A jeśli nie, to podróżowanie po tych ziemiach nie jest anonimowe i jeśli ktoś złamie zasady Bezkempa, to zostaje wykluczony z usługi. Gwarantujemy więc, że twoi sąsiedzi będą w zdecydowanej większości przypadków niekonfliktowymi, przyjaznymi ludźmi, którzy również wyruszą w poszukiwaniu spokoju i natury.

Mimo to jest wiele pięknych miejsc, które nie spełniają warunku ograniczonej liczby załóg, a goście są anonimowi (w związku z tym nie możemy zagwarantować jakości gruntów Bezkempa), ale zdecydowaliśmy się włączyć je do oferty Bezkempa ze względu na ich wyjątkowość. Każda taka kraina jest wyraźnie oznaczona i jeśli takie ziemie Cię nie przyciągają, po prostu je zignoruj. Dla innych podróżników może być miłym dodatkiem do ciekawych miejsc. W tych miejscach działa również możliwość wyceny gruntów, dlatego uważnie przeczytaj wycenę innych osób bez ziemi, aby wiedzieć, czego się spodziewać po takiej ziemi i czy ta ziemia jest dla Ciebie odpowiednia. W przypadku wielu negatywnych ocen również takie działki wyłączymy z oferty.

ekskluzywna kraina
Ta ziemia oferuje całą swoją pojemność tylko w Bezkemp, nie może się zdarzyć, że na ziemi jest więcej gości niż podana pojemność ziemi. Wszyscy goście muszą wyrazić zgodę na warunki i kodeks postępowania stolarza. W przypadku tych działek uważnie monitorujemy jakość czy prezentowana oferta działki odpowiada rzeczywistości, przestrzeganie zasad, spokój i porządek. W przypadku wielokrotnych naruszeń regulaminu wykluczymy problematycznych gości lub właścicieli z systemu Bezkemp.

niewyłączna ziemia
Działki te oferują część swojej pojemności poza systemem BezKemp, dzięki czemu inni goście nie musieli zgadzać się na surowe zasady i kodeksy postępowania. Jeśli widzisz pojemność gruntu na działce, właściciel nadal jest zobowiązany do przestrzegania tej pojemności. W ten sposób możesz mieć pewność, że na miejscu nie będzie więcej samochodów lub załóg niż zaprezentowane. Zazwyczaj jest to parking przy pensjonacie, gdzie właściciel zarezerwował miejsce parkingowe na kilka samochodów. Tutaj również możesz być pewien ograniczonej liczby gości i samochodów na terenie posesji.

ziemia niewyłączna - stellplatz
Innym rodzajem gruntu jest zwykle stelplazy, gdzie właściciel oferuje część pojemności poprzez system BezKemp. Nie podajemy tutaj pojemności gruntu, zazwyczaj jest to większa ilość, typowo „co tam zmieści się”. Te działki oferujemy w BezKemp, choć częściowo jest to sprzeczne z filozofią BezKemp, czyli spokój, samotność, prywatność i ucieczka na łono natury. Jednak jako BezKemp pragniemy zapewnić wszystkim przyczepom "kompletną obsługę" w jednym miejscu - tak, abyś w łatwy sposób mógł zarezerwować miejsce na parkingach, gdzie możesz serwisować swój samochód lub spotkać więcej znajomych na raz, co bywa czasem na gruntach BezKemp również pojemność nie jest możliwa.