Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Co zrobić, gdy współkanclerze są hałaśliwi lub łamią zasady?

Jak zapewne wiecie, staramy się, aby usługa BezKemp była zrównoważona w dłuższej perspektywie, nie tworzyła przestrzeni do konfliktów z gminami, a współistnienie ludzi bezrolnych między sobą iz sąsiadami wokół terenu przebiegało płynnie. Można to osiągnąć jedynie poprzez przestrzeganie zasad, zgodnie z którymi każdy wynajmujący musi wyrazić zgodę na dzierżawę gruntu, zwłaszcza tych określonych w kodeksie wynajmującym . Choć złamanie tych zasad może również doprowadzić do usunięcia ze służby, niestety wciąż zdarzają się osoby, które interpretują zasady na swój sposób lub bezpośrednio je kaszlą. Tacy ludzie nie należą do kampusu i przepraszamy, jeśli ich spotkasz. Co zrobić, jeśli na nie natkniesz się?

Komunikacja
Odpowiednia komunikacja to podstawa prawidłowych relacji międzyludzkich. To, co jedni mogą uznać za zachowanie zupełnie w porządku, inni widzą to inaczej – każdy ma granicę gdzie indziej i trudno to obiektywnie określić, ale wrażenie spokoju może zepsuć jedna hałaśliwa rozmowa w toku akcji. Dlatego najpierw postaraj się pobawić z innymi stolarzami, czy dałoby się zredukować hałas (lub inne łamanie zasad) i tym samym przestrzegać zasad, z którymi musieli się zgodzić na wydzierżawienie gruntu. Rozumiemy, że konfrontacja z nieznajomymi może nie zawsze być przyjemna, ale jeśli reakcja na przyzwoitość nie jest odpowiednio uprzejma, jest to znak, że ci ludzie nie mają nic do roboty i że twoja skarga jest uzasadniona. Przyzwoitość to podstawowa cecha stolarza.

Właściciel
Jeśli nie ma mowy o problematycznych osobach na terenie nieruchomości (jest to szczególnie ważne, jeśli organizują imprezę z większą ilością alkoholu), możesz spróbować skontaktować się z właścicielem gruntu, aby sprawdzić, czy może pomóc. On jako właściciel gruntu ma prawo wydalić gości łamiących zasady, nawet pod groźbą wezwania policji.

Bezkempu
Jeśli pobyt na lądzie z przeszkadzającymi będzie nie do zniesienia i problemu nie da się rozwiązać, zwrócimy Ci pieniądze. Następnie postaramy się zapewnić, aby osoby te nie mogły już korzystać z kampusu. W tym celu warto odnotować wszelkie dane, które pozwolą nam zidentyfikować tę załogę. Możesz zajrzeć na stronę informacyjną o Twojej podróży, która poinformuje Cię, kto jest z Tobą na terenie nieruchomości i spróbuj się dowiedzieć, kto to jest.

Ty
Stworzyliśmy kampus, aby umożliwić ludziom podróżowanie w spokoju, ciszy, poza hałaśliwymi zatłoczonymi kempingami. Dlatego chcemy mieć pewność, że właśnie to goście znajdą na terenie obiektu. Z drugiej strony nie chcemy, aby ten wysiłek stał się polowaniem na czarownice i stworzył atmosferę strachu, jeśli ktokolwiek może przeszkadzać w twoich działaniach. Staraj się więc do wszystkiego podchodzić „mądrze” i nie szukać łamania zasad dla każdej czynności, a jeśli czujesz, że któraś z Twoich czynności może być denerwująca, zapytaj sąsiadów, czy im się to nie podoba.