Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:


REJESTRACJA

Wynajmij swoją posesję kulturalnym turystom i kamperowcom

Dlaczego pozostawić ziemię lub ogród odłogiem? Niech porządni turyści zatrzymają się tam na krótki czas i niech wam za to płacą! Nie musisz się martwić. Ty nic nie płacisz, my płacimy tobie. Nie musisz się o nic martwić, my zajmiemy się wszystkim. Jest to całkowicie pozbawione ryzyka, co najwyżej będzie to przerośnięty mniszek lekarsk

Revoluční služba bezKempu spojuje cestovatelské duše

Rewolucyjna usługa bezKempu łączy podróżnicze dusze

Z naszej usługi korzystają „zwykli” ludzie z duszą podróżnika. Lubią poznawać piękno naszego kraju, ale nie chcą gnieść się na przepełnionych i głośnych kempingach. Z drugiej strony są porządni i nie chcą parkować kampera czy rozbijać namiotu nielegalnie na czyimś terenie. Za ten spokój chętnie zapłacą. Tobie – właścicielowi pięknej posesji.

Jak to działa?

Bardzo prosto. Turysta, który zazwyczaj jest właścicielem przyczepy kempingowej, kampera czy namiotu na naszej stronie szuka miejsca, do którego chce pojechać. Następnie wyświetla mu się Twoja posesja z ofertą legalnego noclegu. Wybiera termin i rezerwuje nocleg, dokładnie tak jak w hotelu czy na innych serwisach rezerwacyjnych. Zarówno turyście jak i Tobie przyjdzie na e-mail wiadomość z potwierdzeniem. Jak tylko pobyt zostanie zrealizowany, z karty turysty ściągnięta zostanie odpowiednia kwota, którą przelejemy na podane przez Ciebie konto, pobierzemy jedynie opłatę za korzystanie z usługi w wysokości 20%. Masz także dostęp on-line do naszego systemu i wszystkich informacji, a więc masz nad wszystkim kontrolę.

Co zyskam rejestrując się na Bezkempu

 • opracowany technicznie system rezerwacyjny (dzięki któremu zaoszczędzisz mnóstwo stresu i nerwów)
 • nowe źródło dochodu (przyprowadzimy Ci płacących klientów)
 • świetną reklamę (bezkempu jest widoczne wszędzie)
 • porządni goście (bezkempowcy to społeczność, która nie jest anonimowa)
 • nie musisz martwić się rejestracją płatności internetowych (zajmujemy się płatnościami online)
 • pokrywamy opłaty bankowe Visa, Mastercard
 • kontakt z ludźmi (jeśli będziesz mieć ochotę i nastrój, poznasz nowych ludzi i nie będziesz sam)
 • motywacja do zadbania o posesję (niewykorzystywana posesja wreszcie nabierze sensu)

Jak zacząć

Zarejestruj się w naszym systemie. Wszystko jest bardzo łatwe i wyjaśnione podczas wpisywania. Musisz uzupełnić podstawowe informacje o posesji i wgrać zdjęcia. Następnie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy kolejne kroki, np. odwiedziny na Twojej posesji, którą wspólnie opiszemy i sfotografujemy. Podczas tej pierwszej „wizyty aktywacyjnej” przenocujemy w naszym kamperze testowym, żebyśmy mogli jak najlepiej poznać i polecić naszym klientom Twoją posesję.

Co získám registrací na Bezkempu

Najczęstsze pytania

bezKempu to wyjątkowa usługa na rynku. Łączy w sobie kompleksowy, wyrafinowany system rezerwacji z przyjemną i prostą obsługą oraz aktywną społecznością klientów - tzw. Korzyści dla Ciebie:

 • uzyskasz pewien dochód ze swojej ziemi lub wynajmu usług i rzeczy
 • nie musisz martwić się skomplikowanym systemem, wszystko jest pod kontrolą
 • wysoka przejrzystość i prostota
 • brak zobowiązań czasowych i finansowych (w każdej chwili możesz zakończyć współpracę)
 • rezerwacja u nas zaoszczędzi Ci wielu problemów i nerwów (np. nie musisz mieć EET)
 • dostajesz tylko jakościowych, sprawdzonych i głównie płacących klientów (ludzie są oceniani i płacą z góry)
 • doskonały marketing (inwestujemy w marketing dla Ciebie)
 • Obsługa kart płatniczych VISA i Mastercard (opłaty za Ciebie)
 • wsparcie i ciągła innowacyjność
 • duży ruch w witrynie i znajomość

Krótko mówiąc, bardzo opłaca się być częścią sieci bezKempu.cz Nasze prowizje są bardzo skromne (grunt 20%, inne rzeczy 10-25%) i uważamy, że jeśli chcesz to zrobić sam, zapłacisz dużo więcej dla marketingu.

Jeśli masz już swoich klientów, bezKempu.cz również Ci się opłaci, nawet kosztem naszej prowizji, ponieważ nasz system znacznie złagodzi Twoje zmartwienia.

Jest to możliwe tylko wtedy, gdy ustawiłeś odpowiedni tryb współpracy (np. jesteś właścicielem stellplatz lub pensjonatu). Nie wolno omijać systemu BezKemp, jeśli gość ewidentnie znalazł Twoją działkę na BezKempie lub nawet najpierw skontaktował się z Tobą z niewiążącym zapytaniem, stwierdzając, że zapłaci na miejscu. W takich przypadkach zawsze konieczne jest skierowanie gości do dokonania rezerwacji na BezKempu.cz.

Wyjaśnijmy to na przykładzie: Twój klient przyjdzie do Ciebie i zapewnisz mu wynajem poza naszym systemem. Tymczasem na stronie bezkempu.cz nasz klient dokonuje rezerwacji na ten sam dzień. Więcej klientów może zrobić to samo. Nasz system stara się zachować komfort i spokój na lądzie, dlatego liczba rezerwacji jest bardzo ograniczona. Jeśli więc nasz klient przyjedzie do Twojej ziemi, gdzie oczekuje czasu wolnego według naszego systemu, a rzeczywistość jest inna (bo masz tam „swojego” klienta), nasz klient będzie logicznie zdenerwowany i cała usługa nie zadziała. Dlatego musisz mieć taki tryb współpracy, aby gość przewidział, że na Twoim obiekcie mogą znajdować się goście poza systemem kampusu (co logicznie może ich również zniechęcić, ale konieczne jest podanie gościom prawdziwych informacji o obiekcie) – tak może być więcej gości niż jest to powszechne na ziemiach bezrolnych i prawdopodobnie nawet goście, którzy nie wyznają filozofii bezobozowej i nie uzgodnili ścisłego kodeksu postępowania dla kampusu dotyczącego zachowania i ciszy w nocy.
Jeśli masz już swoich klientów, rozważ odpowiedni dla siebie tryb współpracy z BezKemp, każdy ma swoje wady i zalety.

Oczywiście nie chcemy Cię wiązać, a jeśli np. masz na działce większe prywatne wydarzenie, możesz ustawić niedostępność fabuły na ten okres i tym samym rozwiązać to elegancko. Nie otrzymasz od nas rezerwacji na ten okres.

W przypadku obejścia naszego serwisu jesteśmy zmuszeni zablokować konto właściciela (lub gościa) i tym samym uniemożliwić dalsze korzystanie z usług Bezkempa w przyszłości. Dziękuję za zrozumienie i uczciwe postępowanie. Oprócz korzyści płynących z całego systemu, odwdzięczamy się troskliwą opieką i wsparciem.

Nic nie płacisz. Brak opłat za zapisy, brak ukrytych opłat itp. Przedstawimy Państwa teren całkowicie bezpłatnie. Tylko w przypadku pobytu na niej płacącego gościa - Twojego klienta - pobierzemy 20% prowizji od podanej kwoty. Więc masz gwarancję swoich pieniędzy.

Klientami naszego serwisu są na ogół porządni ludzie, często karawaniarze, którzy są już dojrzałymi psychicznie ludźmi (karawaning nie jest tanim hobby) i dlatego mało prawdopodobne jest, że zrobią sobie z Państwa posesji bazę wypadową na technoparty. Wręcz przeciwnie, uciekają od zgiełku kempingów w ciszę i spokój. Oczywiście ludzie są różni, więc jeśli masz działkę, na której obawiasz się ewentualnych negatywnych wpływów, zawsze zalecamy skorzystanie z okazji, aby poznać naszych klientów osobiście, sprawdzić ich i w razie wątpliwości odmówić im zakwaterowania na swojej ziemi. Dodatkowo posiadamy system oceny zarówno dla wynajmujących jak i klientów, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu eliminację potencjalnych problemów.

To zależy od tego, jak popularna i wysokiej jakości jest Twoja oferta. Sam ustalasz cenę. Zależy to również od pojemności Twojej ziemi (nie możesz zamienić jej w obóz). Jedna przyczepa kempingowa może kosztować 10-30 euro (lub nawet znacznie więcej w przypadku ekskluzywnych miejsc). Na zarobki wpływa również pora roku, pogoda, święta, weekendy itp. Idealnie jest, jeśli w pobliżu obiektu znajdują się możliwości aktywności dla klientów (jazda na rowerze, turystyka, zamki, narty, pływanie, zajęcia dla dzieci, itp.) Staraj się być przyjazny, pomocny dla swoich klientów. Odwdzięczą się satysfakcją, dłuższym pobytem, będą wracać i polecać Cię swoim znajomym. Ponadto, na naszej stronie internetowej, każda oferta będzie oceniana. A Twoje zarobki pójdą w górę. Tak więc nasz świetny serwis może być ciekawym zarobkiem lub nawet głównym źródłem dochodu.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego pytania, zależy to od wielu czynników - ekskluzywności Twojej lokalizacji, lokalnej konkurencji (nawet w postaci kempingów), jakości Twojej ziemi, zaplecza turystycznego, Twojej gościnności i wcześniejszych referencji. Zalecamy, aby na początku zacząć od niższej kwoty, a następnie zwiększać ją w zależności od dostępności. W rejestracji macie Państwo możliwość naliczania opłat osobno za namiot, przyczepę kempingową, a także za ilość osób. Do każdej pozycji dołączona jest również nasza rekomendacja. Zazwyczaj zalecamy kwotę podstawową w wysokości około 10 - 30 euro + na osobę (np. 1-2 euro).

Starannie wybieramy i rozważamy, które działki w naszym serwisie zaoferować klientom. Podczas rejestracji mają Państwo możliwość dokładnego określenia swojego terenu i jego przeznaczenia. Różnica polega na tym, czy na działce można postawić namiot czy przyczepę kempingową. Każdy ma inne wymagania. W przypadku przyczepy kempingowej konieczne jest, aby działka posiadała podjazd, który może być obsługiwany przez normalny samochód, a także możliwość zawrócenia na działce (zestaw przyczepa+samochód). Konieczne jest również, aby teren posiadał część utwardzonego, równego obszaru. Wokół obiektu nie powinno być żadnych większych źródeł hałasu ani innych uciążliwości. Dobrym pomysłem jest wyraźne zarezerwowanie miejsca na posesji dla naszych klientów. Im lepiej przygotowana jest Twoja działka, tym bardziej będzie popularna i tym więcej możesz za nią zapłacić, np. jeśli na działce jest woda, prąd itp.

Oczywiście byłoby świetnie, więc możesz pobierać więcej za swoje miejsce. Jeśli jednak tej opcji nie ma na twojej ziemi, nie ma to znaczenia, możesz to rozwiązać na kilka sposobów:

1. Przyczepy kempingowe i kampery mają wewnątrz chemiczną toaletę, więc w ogóle niczego nie potrzebują. Tak zwany wkład w środku wystarcza na około 3-5 dni, w zależności od intensywności użytkowania. Zwykle nie będzie ich już na twojej posesji. Jeśli tak, muszą opróżnić ten wkład. Oczywiście nie wolno go opróżniać na swojej ziemi. Karawaniści wiedzą, jak postępować, tj. zwykle używają np. pompy benzynowej.

2. Jeśli zezwalasz na zakwaterowanie w namiocie na swojej posesji, byłoby pożądane, abyś poinstruował gości (i zaznaczył to w opisie), jak postępować. Jest więcej opcji. Przykłady:
- do uzgodnienia z pobliską restauracją (z pewnością sprostają Twoim potrzebom, zwłaszcza jeśli uda im się zdobyć klienta)
- negocjuj z sąsiadami
- pomyśl o zamontowaniu tanich i prostych ekologicznych toalet, które nie wymagają żadnego podłączenia
https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99enosn%C3%A1_toaleta
https://www.qrshop.cz/prenosne-toalety/
Tak, to zmartwienia i dodatkowa praca, ale jeśli dasz to swoim gościom, możesz za to zapłacić.

Nie musisz. Masz prawo do użytkowania i dzierżawy swojej ziemi. Oczywiście, w interesie utrzymania dobrych stosunków sąsiedzkich, zalecamy powiadomienie sąsiadów i zapewnienie ich, że nie muszą się martwić o negatywne oddziaływanie. Ale zdecydowanie nie zamieniajcie swojej ziemi w obóz! Nasz serwis przeznaczony jest dla osób zarabiających sporadycznie. Każdy chce ciszy i spokoju, sąsiedzi, turyści i ty, więc to jest w interesie wszystkich, że istnieje tylko ograniczona liczba osób na nieruchomości każdego dnia. Przed wyjazdem każdy turysta jest informowany o tym, jak ma się zachowywać, co może, a czego nie może robić. Dodatkowo, każdy użytkownik naszego systemu jest oceniany po pobycie w nim. Z tego też powodu większość ludzi jest bardzo uprzejma i spokojna. Również dlatego szukają naszych usług, aby uciec od hałasu i chaosu panującego na kempingach. Możesz również wprowadzić własne ograniczenia w warunkach (np. pies tak/nie, brak ognia, godziny odjazdu i przyjazdu itp.) Zawsze chodzi o ludzi, wzajemny szacunek i uprzejmość.

Ocena, czy musisz posiadać zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej, aby przekazać grunt do czasowego użytkowania, zależy od konkretnych okoliczności i oceny właściwego organu administracyjnego. Ogólnie rzecz biorąc, cechą odróżniającą wynajem (dla którego nie jest wymagana licencja handlowa) od zakwaterowania lub usług zakwaterowania (dla których wymagana jest licencja handlowa) jest między innymi to, czy świadczone są inne usługi, takie jak sprzątanie, catering, zmiana pościeli itp. Zalecamy jednak, aby zawsze konsultować się z odpowiednim organem wydającym pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w kwestii tego, czy konieczne jest oddanie terenu do tymczasowego użytkowania.

Na ogół opłatę tę uiszczają osoby niezameldowane w gminie, które przebywają odpłatnie w tej gminie maksymalnie przez 60 kolejnych dni kalendarzowych u indywidualnego dostawcy pobytu. Podstawą opłaty pobytowej jest liczba rozpoczętych dni pobytu, z wyłączeniem dnia rozpoczęcia pobytu. Wysokość opłaty za pobyt wynosi maksymalnie 50 CZK. Zalecamy zweryfikowanie konkretnej wysokości opłaty w odpowiedniej gminie. Płatnikiem podatku pobytowego jest świadczeniodawca opłaconego pobytu (wynajmujący), który zobowiązany jest pobrać opłatę od podatnika – osoby zakwaterowanej. Wynajmujący jest również zobowiązany do prowadzenia książeczki meldunkowej w formie papierowej lub elektronicznej, w której odnotowuje dzień rozpoczęcia i zakończenia pobytu, imię lub imiona i nazwiska zakwaterowanego oraz jego adres miejsca zameldowania lub podobnego miejsca za granicą , data urodzenia, numer i rodzaj dowodu osobistego wysokość pobranej opłaty lub powód zwolnienia z opłaty. Wpisy w ewidencji muszą być prowadzone prawidłowo, kompletnie, konkluzywnie, jasno, zrozumiale, w sposób gwarantujący trwałość wpisów i muszą być uporządkowane w czasie. Zawsze zalecamy weryfikację obowiązku uiszczania opłat lokalnych w odpowiednim urzędzie gminy lub innym właściwym organie samorządu terytorialnego.

Większość dochodów podlega opodatkowaniu. Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą, co roku składasz zeznanie podatkowe (lub robi to za Ciebie pracodawca). Wszystkie dochody są wymienione tutaj. Więc to zależy od twojego całkowitego dochodu. Skonsultuj to ze swoim księgowym lub osobą, która przetwarza Twoje zeznanie podatkowe. Możliwe, że po odliczeniu ustawowych ulg podatkowych Twoje zobowiązanie podatkowe wyniesie zero.

Nie ma potrzeby, wszystko odbywa się online podczas rezerwacji. Dowodem dla turysty jest umowa najmu, którą otrzyma automatycznie natychmiast po potwierdzeniu rezerwacji.

Szara woda powstaje, podobnie jak w każdym gospodarstwie domowym, np. pod prysznicem czy myciem rąk lub naczyń. Tak zwany szara woda jest więc zwykle nieszkodliwą wodą, którą przyczepa spuszcza się na dnie do zbiornika na wodę. Niektóre przyczepy mają zintegrowany lej zasypowy (więc go nie znasz), inne mają przenośny kontener, ktoś po prostu stawia wiadro pod przyczepę. W każdym razie nic nie powinno przeciekać z przyczepy kempingowej na twoją posesję. Większość przyzwoitych karawanowiczów o tym wie i nie pozwoli na to. Jednak już niedługo zbiornik zostanie napełniony wodą i dokąd z nią? Rozwiązuje to każdy kierowca karawany i aby wybrać Twoją ziemię, potrzebuje w tym jego pomocy. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie na działce kanału lub odpadów. Jeśli nie jest to możliwe, możesz albo zabronić rozlania szarej wody na i wokół swojej posesji, albo zezwolić na to pod pewnymi warunkami.

Zazwyczaj nikt w przyczepie nie używa agresywnych chemikaliów, wręcz przeciwnie, tak zwanych środków ekologicznych, szara woda jest nieszkodliwa dla przyrody i ziemi. Jaka jest różnica między osobą myjącą się wężem ogrodowym na zewnątrz a w przyczepie kempingowej pod prysznicem? To ta sama woda. Można więc pozwolić, aby szara woda była odprowadzana gdzieś na skraju działki, np. do krzaka itp. Zawsze jednak należy wyraźnie poinformować przyczepy, że nie wolno im używać żadnych chemikaliów, tylko eko-detergentów .

Jeśli nie masz możliwości wyrzucania odpadów i nie chcesz dopuścić do wylewania na swoim terenie, dobrze jest poinformować przyczepę, gdzie można wylać tę wodę (np. najbliższy kanał itp.) lub. karawana musi go zabrać ze sobą (jeśli jedzie tylko na około 2 dni, magazynek mu zwykle wystarcza).

Tak więc w ustawieniu swojego terenu dla pozycji szara woda, opisz w tekście, w jaki sposób rozwiążesz ten problem na swoim terenie, np.
 • ścieki szare zabezpieczone na działce (opis, gdzie na działce znaleźć miejsce na składowanie odpadów)
 • po uzgodnieniu możliwość wylewania na ziemię (tylko w przypadku stosowania środków ekologicznych)
 • bez odpadów, nalewanie zabronione - należy zabrać ze sobą
 • najbliższy kanał jest oddalony o xx metrów itd.

Ponownie, im lepiej opiszesz swoją nieruchomość, tym lepiej Twoi goście będą się czuli i zmotywowani, by do Ciebie przyjechać. Dlatego nie zapomnij wypełnić opcji szarej wody.

Każda przyczepa wyposażona jest w toaletę chemiczną. Dzięki temu komfortowi przyczepy są bardzo niezależne i nie potrzebują żadnej toalety na Twojej posesji, przyczyniając się tym samym do utrzymania czystości. Toaleta chemiczna wyposażona jest w tzw. wymienny wkład, który zawiera środki chemiczne, które pomagają rozłożyć zawartość i jednocześnie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. W zależności od intensywności użytkowania, ilości osób i wielkości tego wkładu, częstotliwość konieczności opróżniania tego wkładu zależy. Niektórzy potrzebują 2 dni, inni nawet tygodnia. Taka średnia to około 3 dni. Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów, świetnie, jeśli możesz również pomóc w tej witrynie dla przyczep kempingowych. Najlepiej, jeśli masz tak zwany zlew na działce lub wokół domu. Dobrze, aby zlew miał źródło wody z wężem. I tak można było wypłukać ten wkład wodą po rozlaniu toalety.

Żadna karawana nie odważy się wylać toalety na działce! Zrobi to tylko największa świnia, a nie prawdziwa karawana. Aby jeszcze bardziej wyjaśnić sytuację, teoretycznie możliwe jest w nagłych wypadkach podczas tzw. biwakowania dzikie wylewanie zawartości toalety do wykopanego dołu w ziemi. Przyczepa ma możliwość zastosowania albo niebieskiej chemii, która działa bardzo dobrze, ale surowo zabrania się ich wlewania do przyrody lub do oczyszczalni ścieków itp. przyjaznych naturze. Staramy się zmotywować naszego tzw. stolarza do stosowania zielonej chemii dla bezpieczeństwa, jeśli udają się w nieznane miejsca lub miejsca bez zlewu.

W każdym razie bardzo ważne jest, aby przyczepa kempingowa wiedziała z wyprzedzeniem, co może, a czego nie może być w Twojej toalecie chemicznej. Przekazując mu te informacje, może się do nich wcześniej przygotować.

Tak więc w ustawieniach: Chemiczny roztwór toaletowy określ następujące opcje:
 • dostępna umywalka chemiczna (lub określ, na jaki rodzaj chemii toaletowej zezwalasz)
 • toaletę chemiczną można wylać na toaletę w domu
 • nie ma możliwości wylania toalety chemicznej
 • możliwości zalania toalet w okolicy (gorąco polecamy, weź pracę i spróbuj znaleźć możliwości zalania toalet w okolicy, np. stacje benzynowe itp. i opisz to, bardzo pomożesz swoim gościom)

Zainteresowani mają możliwość wysłania właścicielom dodatkowych pytań dotyczących terenu. Jeśli jest to tylko kwestia informacji, których brakuje w opisie gruntu, wystarczy, że wyślesz wiadomość z wymaganymi informacjami do zainteresowanego lub możesz tę informację dodać do opisu gruntu. Możesz również stworzyć indywidualną ofertę cenową z niewiążącego zapytania.

Jeśli jednak wnioskodawca zapyta o możliwość korzystania z gruntu lub usług poza normalną ofertą (np. wnioskodawca chce przyjechać w większej liczbie niż pojemność gruntu), masz możliwość dostosowania ceny do wymagań Wnioskodawca. Od Ciebie zależy, czy wyrazisz zgodę na prośbę, czy nie.

Możliwe jest nie tylko podwyższenie ceny, ale również jej obniżenie, np. jeśli gość jest zainteresowany dłuższym wynajmem w korzystniejszej cenie.

Przypominamy, że zgodnie z warunkami handlowymi wszelkie opłaty za dzierżawę gruntu należy dokonywać za pośrednictwem portalu bezkempu.cz, nie ma możliwości uzgodnienia płatności gotówką na miejscu po przyjeździe. Dziękuję za zrozumienie.

Obejście nie popłaca
Sporadycznie podejmowane są próby obejścia naszego serwisu, głównie przez klientów. Na szczęście wy właściciele to porządni i uczciwi ludzie i zgłaszacie nam te próby lub. kierujesz klientów do konieczności skorzystania z naszej platformy do rezerwacji. Doceniamy to. Uważamy, że nasza prowizja nie jest aż tak wysoka, że warto. Dodatkowo komfort całej obsługi, a zwłaszcza marketingu, który zapewniamy wszystkim jest niezastąpiony. Inwestujemy dużo energii, czasu i pieniędzy, aby świadczyć całą usługę i promować Twoją ziemię. Dzięki usłudze Bezkemp będziesz miał (a niektórzy już mają) stały dopływ wysokiej jakości płatnych klientów.

Tutaj musimy podkreślić, że jeśli ustawiłeś odpowiedni tryb współpracy , istnieje możliwość przyjmowania gości poza systemem BezKemp (np. jeśli posiadasz Stellplatz i chcesz zaoferować część pojemności w BezKemp). Nie wolno omijać systemu BezKemp, jeśli gość ewidentnie znalazł Twoją działkę na BezKempie lub nawet najpierw skontaktował się z Tobą z niewiążącym zapytaniem, stwierdzając, że zapłaci na miejscu. W takich przypadkach zawsze konieczne jest skierowanie gości do rezerwacji na BezKempu.cz.

W przypadku obejścia naszego serwisu jesteśmy zmuszeni zablokować konto właściciela (lub gościa) i tym samym uniemożliwić dalsze korzystanie z usług Bezkempa w przyszłości.

Co daje Ci nasza usługa, między innymi:

 • perfekcyjny marketing (otrzymujesz stały dopływ klientów, których w innym przypadku trudno byłoby pozyskać samemu)
 • zabezpieczenie płatności (nie musisz się martwić o obsługę płatności kartą lub przelewem)
 • nie musisz mieć do czynienia z EET (gdybyś musiał zapłacić gotówką, musiałbyś skorzystać z EET)
 • dostęp do przyjemnego i przejrzystego zarządzania rezerwacjami (masz przegląd terminów i klientów, dzięki czemu nie musisz zajmować się skomplikowaną administracją.
 • Regularnie reklamujemy w mediach całą usługę i Twoją działkę
 • tworzymy dużą społeczność ludzi bez obozów, wszyscy płyniemy na tej samej łodzi.

Aby Twoi goście czuli się usatysfakcjonowani i aby uniknąć ewentualnych problemów, zalecamy oprócz dobrego opisu terenu i zdjęć również przygotowanie i utrzymanie terenu.

Nawigacja
W aranżacji fabuły dobrze opisz ścieżkę, aby goście się nie zgubili. Jeśli ci się to uda, ustaw dobrze GPS, aby goście mogli do Ciebie podjechać zgodnie z nawigacją. Aby Ci to ułatwić, podczas ustawiania terenu wystarczy, że wybierzesz dokładny punkt na mapie, a GPS zostanie automatycznie przesłany.

Przycinanie gałęzi
Nie zapomnij swojej ziemi lub Dojeżdżam do niego, aby utrzymać przejezdność przyczep kempingowych, samochodów kempingowych. To są różne gałęzie lub inne przeszkody. Należy pamiętać, że taka przyczepa może mieć do 2,5 m szerokości (i trzeba ją gdzieś obrócić), a kampery mogą mieć nawet 3,2 m wysokości (zalecamy przycinanie gałęzi do wysokości 3,5 m).

Płaska powierzchnia
Przyczepy kempingowe wolą stawiać przyczepę kempingową na płaskiej powierzchni. Więc jeśli masz możliwość stworzenia tego obszaru na swojej ziemi, będzie świetnie.

Przejezdność
Zmiana pogody może skomplikować sytuację w dniu przyjazdu i wyjazdu. Zalecamy szorstkowanie miejsc, w których porusza się przyczepa, np. żwirem lub innym materiałem. Zwróć także uwagę na różne wypady, wyboje itp.

Koszenie trawy
Jeśli wiesz, że goście przyjdą do Ciebie, proszę o zachowanie miejsca lub. część miejsc z skoszoną trawą. W ten sposób zalecamy robienie zdjęć terenu.

Świadomość
Poinformuj również gości o innych ważnych dla nich informacjach. Tam, gdzie mogą na przykład nabrać wodę, wylać tzw. szarą wodę lub zawartość toalety, gdzie wywożą śmieci. Jeśli masz takie opcje w swoim obiekcie, goście będą jeszcze szczęśliwsi i możesz naliczyć wyższe ceny.

Szkody spowodowane przez gościa na działce
Goście są co do zasady zobowiązani do zwrotu gruntu w stanie, w jakim został przejęty. Jeżeli gość wyrządzi szkodę gruntowi lub jego wyposażeniu, ponosi on ogólną odpowiedzialność za wyrządzone szkody. Jednak odpowiedzialność za szkody może w niektórych przypadkach być objęta uzgodnionym ubezpieczeniem. Jeżeli np. gość wyrządzi szkodę swojemu pojazdowi, to z reguły możliwe byłoby zastosowanie ubezpieczenia OC komunikacyjnego (tzw. OC obowiązkowego). Stosunkowo powszechne jest również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (tzw. ubezpieczenie „głupoty”). Ubezpieczenie to często jest częścią pakietu w ramach innego uzgodnionego ubezpieczenia, takiego jak ubezpieczenie domu lub ubezpieczenie wypadkowe. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej można co do zasady zastosować w przypadku szkód spowodowanych normalną działalnością, w tym rekreacją – na przykład w przypadku uszkodzenia dzierżawionego gruntu. Dlatego zalecamy gościom rozważenie zorganizowania odpowiedniego ubezpieczenia. Należy pamiętać, że warunki poszczególnych produktów ubezpieczeniowych mogą się różnić.

Szkody wyrządzone w mieniu gościa
Jeżeli właściciel nie zapewnił w wystarczającym stopniu odpowiedniego stanu swojego gruntu i z tego powodu (np. założenie drzewa itp.) doszło do szkody w mieniu lub zdrowiu gościa lub innej osoby, to z reguły wynajmujący może być odpowiedzialny za szkodę. W tym kontekście należy jednak podkreślić, że właściciel zawsze odpowiada za stan swojego gruntu – niezależnie od tego, czy grunt ten dzierżawił, czy nie. Jednocześnie zawsze będzie to zależało od konkretnych okoliczności, a w niektórych przypadkach właściciel może zostać zwolniony z odpowiedzialności za szkodę. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli np. drzewo samo upadnie, właściciel gruntu zostanie zwolniony z odpowiedzialności, jeśli udowodni, że nie zaniedbał właściwego nadzoru gruntu (tj. że dokonał należytej inspekcji gruntu i zachorował). drzewa w czasie itp.) .

Dopłaty za rezerwacje służą do łatwego uregulowania płatności przez gościa za uzgodnione zmiany w rezerwacji, takie jak zwiększenie liczby osób, zużycie energii elektrycznej lub inne wymagania, które ze sobą zgadzacie, ale nie za zmiany terminów lub zmiany w rezerwacji. liczba ruchliwych lokalizacji!

Ostrzeżenie - Nie używaj dopłat za rezerwację w następujących przypadkach:
 • Jeśli gość chce przedłużyć pobyt
 • Jeśli gość chce zwiększyć liczbę namiotów / przyczep kempingowych / samochodów kempingowych

W takich przypadkach gość musi dokonać nowej rezerwacji w celu zablokowania odpowiednich miejsc w kalendarzu.

Jak działają dopłaty
Wpisz kwotę, którą chcesz zapłacić po gościu. Spowoduje to wzrost ceny rezerwacji, a gość zostanie poproszony o dokonanie płatności. Jeśli gość nie zapłaci kwoty, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli gość chce zmienić termin, skontaktuje się z nami , a my dostosujemy rezerwację w systemie. W przypadku zmiany terminu zawsze wymagamy zgody właściciela gruntu, więc jeśli wydaje Ci się, że gość domaga się zmiany w ostatniej chwili, np. masz pełne prawo do odmowy przekazania.

Jeśli nie znasz jeszcze tablicy rejestracyjnej samochodu, wypełnij to pole:
Dostarczę później
wynajem samochodu

Jeśli nie przyjeżdżają Państwo samochodem, prosimy o podanie metody przyjazdu.

Teraz poprowadzimy Cię krok po kroku do rejestracji Twojej posesji.
Nie bój się, nie będzie boleć, ale przyda się na przykład dobra kawa.

Jeśli będziesz mieć problem z uzupełnieniem którejś informacji,
wystarczy kliknąć w i wyświetli się dodatkowe wyjaśnienie.

Dane osobowe

Podaj swoje dane kontaktowe (adres posesji podasz w następnym kroku)

Nie podawaj swoich danych kontaktowych w następnych punktach. Gość otrzyma dane kontaktowe do Ciebie po opłaceniu rezerwacji.

Oferowana lokalizacja

Określ, gdzie znajduje się oferowana przez Ciebie posesja:

Znajdź na mapie jak najdokładniejsze umiejscowienie wjazdu na posesję:

Informacje o posesji

Szczegóły oferty

Posesja jest idealna na:
Liczba miejsc do wynajęcia:
-
+
Na posesji dostępne są:

Wyposażenie posesji

(Twoje wyposażenie do dyspozycji gości)

Atrakcje na posesji i w jej okolicy

Ceny i możliwości rezerwacji

Cena za noc

Wgraj zdjęcia Twojej posesji i okolicy

Polecamy wgranie przynajmniej 3 zdjęć, ale im więcej tym lepiej.

 • zdjęcia posesji (miejsce, które oferujesz, gdzie będzie przyczepa kempingowa czy namiot)
 • zdjęcia okolicy
 • zdjęcia drogi dojazdowej (głównie dla kamperów i przyczep kempingowych, aby goście wiedzieli jak mogą bezpiecznie dostać się na posesję)
 • Opisz zdjęcia tak, aby było jasne, gdzie gość może biwakować

Kliknij lub przeciągnij zdjęcie

Dodatkowe zasady korzystania z posesji

Jeszcze tylko kroczek!

Teraz nastąpi potwierdzenie poprawności podanego adresu e-mail
Po kliknięciu poniżej, wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem i dalszymi krokami.

E-mail potwierdzający został wysłany

Dziękujemy za wypełnienie danych o Twojej posesji.
Sprawdź czy w Twojej skrzynce mailowej znajduje się e-mail z potwierdzeniem. Znajdziesz w nim dalsze instrukcje.

Děkujeme za registraci pozemku

Na email jsme vám zaslali instrukce k podrobnějšímu nastavení pozemku.
Na Bezkempu již máte účet, stačí se přihlásit.


Přihlásit