Wyszukiwanie posesji

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

SERCOWE
Pokochasz podróże BezKempu

Gwarancja zakochania i zwrotu pieniędzy

Podróże z BezKempu to sprawy sercowe. To nie jest żadna idealna, sterylna usługa bookowania. Nie oceniamy tu np. stopnia czystości toalety (bo często nawet żadnej nie ma :-). Wartość i jakość dostrzegamy gdzie indziej - w przeżyciu, w emocjach. A żaden kemping nie oferuje uczuć. To bardzo uzależniające. Pokochasz to. A jeśli nie, to masz od nas gwarancję.

Sercowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli przyjedziesz na miejsce i stwierdzisz, że nie da się z niego skorzystać, ze względu na nieprawdziwe informacje przedstawione przez właściciela miejsca, lub nie uda Ci się dojechać na miejsce (na przykład ze względu na złą drogę), zwrócimy Ci 100% zapłaconej kwoty.
(prosimy zawsze o zrobienie wszystkiemu zdjęć i przesłanie na nasz e-mail)

Sercowy rabat

Wszyscy jesteśmy ludźmi, a w przyrodzie zawsze mogą się dziać nieoczekiwane wydarzenia. To również należy do przeżyć, których nie da się kupić w żadnym centrum handlowym, ani zastąpić przez żaden wartościowy przedmiot. Mimo to, może dojść do sytuacji, że w trakcie wynajmu terenu będziemy z czegoś niezadowoleni. Poinformuj o tym na miejscu właściciela i następnie nas (wystarczy w prosty sposób opisać problem, ewentualnie zrobić zdjęcie). Jeżeli również właściciel obiektywnie uzna ten problem, uzgodnimy w waszym imieniu rekompensatę - rabat.

Pochwal właściciela

Wiesz, że przez wynajęcie Ci terenu właściciel na pewno nie stanie się milionerem? To dla niego tylko drobny wkład w koszty, które ponosi w związku z tym terenem. Właściciele gruntów często cieszą się, że ich kawałek ziemi jest wykorzystany. Podczas naszych podróży poznajemy ich losy, historie, a niekiedy ich trudne życie. Mają ze swoim kawałkiem ziemi głęboką więź i wszystko robią z sercem (tak jak i my tworzymy usługę BezKempu.pl). To jest fair, by prosić o zwrot pieniędzy lub zniżkę, jeśli nie jesteś zadowolony. Jednocześnie to miłe, jeżeli swojego zadowolenia nie zatrzymasz tylko dla siebie. Właścicielowi i nam zostawi to miłe ciepło w sercu.

Kochajmy się, budujmy wolną społeczność BezKempu

Udostępnij swoje przeżycia na naszym i swoim Facebooku, Instagramu, napisz na blogu itp. Pomóż nam zbudować razem społeczność bezkempingowców. Nie jesteśmy i nie chcemy być żadną masową usługą komercyjną. Każdy z nas, który bierze udział w tym projekcie, robi to z miłości, mamy swobodnego ducha i szacunek do przyrody i ziemi. Kochamy to. Przekażmy sobie tego bakcyla, pomóż nam stworzyć społeczność i przekazać tę ideę dalej.

Zakochać się